Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Zpět do Péče o vlasy

Vysoušeče vlasů

Kdo by to neznal - spěcháte do divadla, ale zrovna jste vylezli ze sprchy. Vysoušeče Sencor dokáží zbavit vlasy vody a vlhkosti během okamžiku, takže můžete za pár minut vyrazit.

Vysoušeče vlasů

Vybrat filtr
Seřadit podle
Výchozí

UPŘESNI HLEDÁNÍ

Zrušit všechny filtry
Počet rychlostí (stupně)

Ionizér

Studený vzduch

Počet nástavců

Počet stupňů teplot

Difuzér

Tvarovací koncovka

Hřebenový nástavec

Závěsné oko

Zobrazit výsledky

VAŠE DOMÁCÍ KADEŘNICTVÍ

PROČ SI VYBRAT SENCOR VYSOUŠEČ VLASŮ

 
Zdravé, zářivé a dokonale upravené vlasy. Přesně to vám dopřejí fény SENCOR. Jejich jemná péče začíná třemi různými teplotami a dvěma rychlostními stupni, které zajistí extra rychlé nebo extra rovnoměrné sušení. Ionizace uzavře vlasová vlákna a zachová v nich vlhkost, čímž je ochrání před přesušením a lámáním. Pokud si přejete dodat vlasům extra objem, nahraďte hlavici difuzérem.

Ve chvíli, kdy jste s výsledkem spokojení, stačí stisknout tlačítko studeného vzduchu, abyste účes zafixovali,  a máte hotovo. Potěší i praktické aspekty. Například zavěšovací očko pro snadnému ukládání fénu nebo dlouhý napájecí kabel, který vám umožní volně se pohybovat. A co víc, povrchy mají speciální antibakteriální úpravu. 
 
Vysoušeč vlasů
  
  • Ultralehký design pro pohodlné používání
  • Různé teploty a rychlosti pro optimální tvarování účesu
  • Difuzér pro extra objem vlasů
  • Ultra silný proud vzduchu
  • Ionizační funkce pro zdravé a zářivé vlasy
 

Funkce True Ionic

 
Funkce True Ionic generuje miliony negativních iontů a dává tak vašim vlasům hedvábný a zářivý vzhled. Napomáhá také k rychlejšímu sušení a redukuje statickou elektřinu. Díky tomu jsou vaše vlasy krásné a zdravé.

Fén nabízí tři teplotní stupně, a tak můžete zvolit chladnější proud vzduchu pro jemné sušení a dobře hydratované vlasy, nebo jeden ze dvou vyšších stupňů, které vlasy vysuší naopak rychleji. Čas sušení tak můžete zkrátit až o 33 %.
 
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat