Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ

Pro média

Působíte v médiích a máte zájem o informace o značce Sencor, našich produktech nebo si chcete některý z nich vyzkoušet v rámci redakčního testu?

Ozvěte se nám na press@sencor.cz a rádi vám pomůžeme. 

VYBERTE SI

Do náruče přírody v pohodě a s komfortem

Do náruče přírody v pohodě a s komfortem

Grilování a výlety na chalupu jsou klasické aktivity, které spojují přírodní prostředí, společnost blízkých lidí a chuťové zážitky. S příchodem nových technologií a moderních vychytávek se však tyto zážitky začínají proměňovat. V dnešní době je důraz kladen zejména na komfort, efektivitu a pohodlí. Už se nám nechce rozdělávat oheň sirkami, být cítit kouřem nebo čelit útokům neodbytného hmyzu. 

Některé prvky tradičního opékání buřtů, grilování steaků a veškerých výletů na chalupu postupně ustupují novým technologickým trendům. Například elektrické grily se stávají stále populárnější alternativou k tradičnímu grilování na dřevěném uhlí. Jednoduše proto, že nabízejí snadnější způsob přípravy jídla, což odpovídá zvyšujícím se požadavkům na komfort a pohodlí.
Z horka do zimy: Udržte si chladnou hlavu

Z horka do zimy: Udržte si chladnou hlavu

Klimatizace se stala nedílnou součástí našeho každodenního moderního života. Poskytuje nejen komfortní prostředí během horkých letních dnů, ale také hraje klíčovou roli v regulaci teploty a kvality vzduchu v různých prostorách. S příchodem vyšších teplot a změn klimatu se stává stále důležitějším prvkem technologie, která ovlivňuje náš komfort, produktivitu i zdraví. 

Podle předpovědí meteorologů se letošní léto ponese ve znamení neobvykle vysokých teplot a pravděpodobně se bude jednat o jeden z nejteplejších roků v historii. Proto je právě teď nejvyšší čas se připravit.
Oslavte DEN DĚTÍ nekončícím  smíchem a nakažlivou euforií

Oslavte DEN DĚTÍ nekončícím smíchem a nakažlivou euforií

Květen se přehoupne jako nic, už je tu červen a v jeho samém začátku úžasný, hravý a bezstarostný Den dětí. Většina z nás se 1. června snaží ve všech dětských očích vykouzlit radost a tento den všem ratolestem zpříjemnit.
 
Pamatujete si dobu, kdy jste byli sami děti? O čem jste snili? Určitě si vzpomenete na různá autíčka nebo panenky, klávesy nebo walkman. A víte, o čem sní vaše děti? Možná je to elektrokoloběžka nebo přenosný reproduktor, díky nimž zažijí se svými vrstevníky spoustu zábavy.
 
Nové koloběžka X50 přináší bezkonkurenční dojezd  i příležitost pro adrenalinová dobrodružství v terénu

Nové koloběžka X50 přináší bezkonkurenční dojezd i příležitost pro adrenalinová dobrodružství v terénu

V moderním světě se elektrokoloběžky stávají stále populárnější volbou pro rychlou a ekologickou dopravu ve městě i mimo něj. Sencor představuje novou elektrickou koloběžku X50, která vyniká vysokým výkonem, bezkonkurenčním dojezdem až 65 kilometrů a také tlumením a robustností pro terénní vyjížďky. Samozřejmostí je kvalitní provedení a vysoká spolehlivost.
 
SIRIUS 2 MICRO: A rodina je kompletní

SIRIUS 2 MICRO: A rodina je kompletní

Letní teploty vtrhly mezi nás a ke slunnému počasí patří, nejen různé zahradní party, ale především hudba. A to hudba na plný pecky. Domácí i světové hudební hvězdy se předhánějí ve skládání letních hitů a my je chceme poslouchat. Všude! V práci, doma, na zahradě, na koupališti. Když jedeme na vodu, když si uděláme v parku piknik. Kde jen budeme chtít.
 
Digitální rosnička, která má styl

Digitální rosnička, která má styl

Sledujte předpověď počasí mrknutím jednoho oka na barevný LCD displej Meteorologické stanice SWS 5800 a už se nenechte zaskočit vrtkavostí počasí. Tato meteostanice vám poskytne přesné informace o teplotě, vlhkosti, tlaku vzduchu a předpovědi počasí s výhledem na dalších 12–24 hodin.
 
Revoluce ve fritování, zdravě a bez oleje

Revoluce ve fritování, zdravě a bez oleje

Zapomeňte na stereotypní nezdravé fritování. Dopřát si chutné jídlo, které splňuje zásady zdravého stravování a ještě šetří čas, není nic nemožného. S multifunkčním fritovacím hrncem můžete připravit oblíbené pochoutky jako křupavé hranolky či zeleninu, kuřecí kousky, křidélka či řízky s minimálním množstvím oleje. 
Chytré triky pro snadné vysávání

Chytré triky pro snadné vysávání

Shodneme se jistě na tom, že vysavač je důležitý pomocník. Pokud se podíváme zpátky do minulosti na pradědečky současných vysavačů, určitě na nás nostalgicky dýchne atmosféra starých dobrých časů, nicméně práci s nimi si nikdo z nás nepřeje zažít. 
Výkonný tyčový vysavač s výdrží až 70 minut,  se kterým rovnou vytřete

Výkonný tyčový vysavač s výdrží až 70 minut, se kterým rovnou vytřete

Kdo by nestál o všestranného pomocníka, který si poradí s jakýmkoliv nepořádkem v celé domácnosti. Nový tyčový vysavač Sencor SVC 9879BK nejen vysaje, ale také vytře.
Otevřete bránu do světa prvotřídního kávového umění

Otevřete bránu do světa prvotřídního kávového umění

Moderní doba si žádá moderní řešení a právě to nabízí Automatické Espresso od značky Sencor.
 
S tímto prémiovým pomocníkem si doma můžete užívat dokonalého šálku espressa nebo lunga, kdykoli se vám zamane.
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat