Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Zpět do Zdraví a krása

Péče o vlasy

Na vlasech záleží jako nikdy dříve. Chcete, aby ty vaše byly plné objemu, nebo máte raději rovné a jemné? Sencor má řešení pro každodenní péči o vlasy. Kulmy, vysoušeče a žehličky patří k povinné výbavě ženy, která ráda mění styl a chce se líbit sama sobě i svému okolí.
Zobrazit výsledky

UŽIJTE SI ZÁBAVU, UŽIJTE SI LOKNY


Narodila jste se s rovnými vlasy, ale toužíte po vlnitých? Trvalá není potřeba, naše kulmy vám umožní změnit vzhled, kdykoliv si to jen přejete. Jediné, co musíte udělat, je vybrat si velikost loken. O zbytek se postará kulma. Až sedm snadno vyměnitelných nástavců nabízí nejrůznější možnosti a funkce studeného vzduchu zaručí extra dlouhou vydrž účesu. Tu můžete ostatně použít kdykoliv během kulmování.

O zdraví vašich vlasů pečuje ionizační funkce s antistatickým efektem. Ochranu můžete ještě vylepšit vhodným výběrem jednoho ze dvou teplotních režimů.  

O pohodlí je také postaráno, všechny nástavce se snadno a rychle vyměňují a 360stupňový otočný kabel se jen tak nezamotá.
 

DOKONALÝ VLASOVÝ STYLING

S KULMOU SENCOR SHS 0900GD

 
Dokonalé, nadýchané a pravidelné vlny jako od kadeřníka vám vytvoří automatická rotační kulma od Sencoru SHS 0900GD. Řadí se mezi kulmy oboustranného natáčení pro přirozený vzhled loken. Je ergonomicky tvarovaná a skvěle tak padne do ruky. Zároveň je také bezpečná a její konstrukce brání zbytečnému spálení prstů během používání. Důmyslný kulmovací systém vám zaručí krásné rovnoměrné vlny bez zacuchání vlasů a titanová vrstva podpoří jejich zářivý finální lesk. Teplotu lze nastavit v 11 teplotních stupních od 120 °C do  220 °C, kulma dále nabízí až 5 rychlostí kulmování a délku kulmování od 3 do 12 sekund.
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat