Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Zpět do Chlazení, topení a úprava vzduchu

Mobilní klimatizace

Přenosná klimatizace vám umožní vytvořit si příjemné a chladné prostředí díky své flexibilitě.
Mobilní klima Sencor - bez ohledu na to, zda se nacházíte doma či v kanceláři, můžete si jednoduše nastavit ideální teplotu podle vašich potřeb. S moderní funkcionalitou ovládání pomocí WiFi  a vzdáleným přístupem prostřednictvím mobilní aplikace, získáváte plnou kontrolu nad klimatizací i na dálku. Nová generace našich mobilních klimatizací zajišťuje vynikající účinnost a opravdu silné chlazení, aniž byste museli trpět nepříjemnými letními vedry.

Mobilní klimatizace

Vybrat filtr
Seřadit podle
Výchozí

UPŘESNI HLEDÁNÍ

Zrušit všechny filtry
Energetická třída

Výkon chlazení

Aplikovatelný prostor

Mobilní

Příkon chlazení

Chladivo

Objem proudícího vzduchu

S aplikací

Zobrazit výsledky

Mobilní klima

sac-mt1603-01
patří k nejvýkonnějším zařízením tohoto druhu značky Sencor. Nezalekne se parných letních dní a zajistí ochlazení i zkvalitnění vzduchu v domácích i pracovních prostorách maximální velikosti 68 m² /177 m³. Mobilní klima to zvládne na výbornou díky chladícímu výkonu 16 000 BTU/h. K dispozici máte 3 režimy v podobě Chlazení, Ventilace a Odvlhčování. Komfortní ovládání na dálku umožňuje propojení vašeho telefonu přes Wi-Fi a aplikaci Sencor HOME.

sac-mt1603-02
Ovládání na dálku
Klimatizaci můžete prostřednictvím Wi-Fi a aplikace Sencor HOME pohodlně spojit a ovládat vaším telefonem. Příjemné klima si tak nastavujete na dálku odkudkoliv. Třeba cestou domů ze zaměstnání nebo výletu. Zařízení podporuje systém iOS i Android.

sac-mt1603-03
Dotykový ovládací panel a dálkový ovladač
Klimatizaci můžete standardně ovládat přes ovládací panel s displejem, který zobrazuje režim, rychlost a teplotu. Lze na něm nastavovat i další funkce, případně využít přepínání jednotek ℃/℉. Dálkovým ovladačem si zařízení zapnete, vypnete nebo si jím zregulujete teplotu i pohodlně z postele nebo oblíbeného křesla.

sac-mt1603-04

Textilní rukáv

Součástí mobilní klimatizace do bytu je také textilní rukáv jako těsnění do oken. Těsnění snadno uchytíte na okno a jeho rám za pomoci suchého zipu, který neomezí funkčnost okna. Do mezery těsnění umístíte výpustní hadici, která odvádí přebytečné teplo z klimatizace a zaručuje proudění studeného vzduchu do místnosti.

3 roky plná záruka

3 roky plná záruka

Díky dlouholetým zkušenostem a precizní kontrole, kterou věnujeme návrhu našich výrobků, můžeme svým zákazníkům poskytnout záruku 3 roky plné záruky na všechny mobilní klimatizace Sencor. Mobilní klimatizace

 

Klidný odpočinek s funkcí Spánek

Klidný odpočinek s funkcí Spánek
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat