Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Zpět do Péče o vlasy

Kulmy

Dejte svým vlasům nevídaný objem. Rychlá a jednoduchá obsluha kulem Sencor vám poskytne dostatečné pohodlí pro úpravu vlasů na společenskou událost nebo každý den před odchodem do práce. Vyberte si mezi klasickou kulmou a kulmofénem.

Kulmy

Vybrat filtr
Seřadit podle
Výchozí

UPŘESNI HLEDÁNÍ

Zrušit všechny filtry
Ionizér

Studený vzduch

Počet nástavců

Počet stupňů teplot

Typ kulmy

Průměr (cm)

Zobrazit výsledky

KULMY NA VLASY

PROČ SI VYBRAT SENCOR KULMU

  
Narodila jste se s rovnými vlasy, ale toužíte po vlnitých? Trvalá není potřeba, naše kulmy vám umožní změnit vzhled, kdykoliv si to jen přejete. Jediné, co musíte udělat, je vybrat si velikost loken. O zbytek se postará kulma. Až sedm snadno vyměnitelných nástavců nabízí nejrůznější možnosti a funkce studeného vzduchu zaručí extra dlouhou vydrž účesu. Tu můžete ostatně použít kdykoliv během kulmování.

O zdraví vašich vlasů pečuje ionizační funkce s antistatickým efektem. Ochranu můžete ještě vylepšit vhodným výběrem jednoho ze dvou teplotních režimů.  

O pohodlí je také postaráno, všechny nástavce se snadno a rychle vyměňují a 360stupňový otočný kabel se jen tak nezamotá.
  
Kulma na vlasy

 
  • Ionizační funkce s antistatickým efektem
  • 7 výměnných nástavců a 2 teplotní úrovně zajišťují skvělé možnosti úpravy vlasů
  • Tlačítko studeného vzduchu zaručí dlouhotrvající styling 
  • Snadno a rychle vyměnitelné adaptéry s pojistkou a zavěšovacím očkem
  • Napájecí kabel otočný o 360 stupňů eliminuje kroucení a zamotávání
 

DOKONALÝ VLASOVÝ STYLING

S KULMOU SENCOR SHS 0900GD

 
Dokonalé, nadýchané a pravidelné vlny jako od kadeřníka vám vytvoří automatická rotační kulma od Sencoru SHS 0900GD. Řadí se mezi kulmy oboustranného natáčení pro přirozený vzhled loken. Je ergonomicky tvarovaná a skvěle tak padne do ruky. Zároveň je také bezpečná a její konstrukce brání zbytečnému spálení prstů během používání. Důmyslný kulmovací systém vám zaručí krásné rovnoměrné vlny bez zacuchání vlasů a titanová vrstva podpoří jejich zářivý finální lesk. Teplotu lze nastavit v 11 teplotních stupních od 120 °C do  220 °C, kulma dále nabízí až 5 rychlostí kulmování a délku kulmování od 3 do 12 sekund.
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat