Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Zpět do Kuchyně

Příprava kávy

Čerstvě připravená káva je pro mnohé perfektním začátkem dne. Sencor nabízí vše potřebné ke každodenní proměně vaší kuchyně v miniaturní domácí kavárnu – ráno, nebo kdykoliv se vám zamane.

Můžete si zvolit klasické pákové espresso a stát se skutečným domácím baristou, nebo plně automatické espresso, jež má potřebné znalosti i um naprogramovány a vy jste jen jeden stisk tlačítka od perfektního šálku kávy. 
Zobrazit výsledky

Jednoduše a automaticky
Pro ovládání dotykového LED displeje vám stačí jeden prst
Se mnou vás příprava kávy bude bavit! Z mého barevného dotykového LED panelu budete doslova nadšení. Je dokonale přehledný a hlavně intuitivní. Každá z ikonek vás navede přesně tam, kam potřebujete a během několika málo vteřin budete mít super kávu na světe. Dokonce se přizpůsobím i výšce šálku, a to nastavitelným dávkovačem. Průtok kávy z ideální výšky vytváří lahodnou krému, která je pro kávu zkrátka nepostradatelná.
Automatická espressa

Páková espressa
Pákový kávovar
Díky vyspělému systému zahřívání s termoblokovou technologií a předehříváním funguje tento kávovar mimořádně rychle. Kromě toho je vybaven funkcí předspaření, což posiluje aroma i chuť a výrazně urychluje přípravu kávy. K ovládání slouží jediné tlačítko, tryska na mléko se postará o cappuccino. Jen si musíte vybrat, který design vám lépe vyhovuje.
Páková espressa

Pěnič mléka
Představuji se jako napěňovač mléka
Jsem šikovný pomocník pro všechny milovníky Cappuccina, Frappé, Latté a jiných nápojů na bázi napěněného nebo horkého mléka. Dokážu najednou napěnit 150 ml a ohřát až 300 ml mléka. Také zaručuji efektivní přípravu! Mléko zahřívám indukčně, dokud nedosáhne optimální teploty 68 °C. Během krátkého okamžiku si můžete vychutnat lahodnou kávu s napěněným mlékem, jako od pravého baristy, a to v pohodlí domova.
Pěniče mléka

Chcete poradit s výběrem spotřebiče, nebo si s něčím nevíte rady při jeho používání? Potřebujete najít řešení problému? Neváhejte nás kontaktovat a rádi se Vám budeme věnovat.
  

V případě zájmu můžete využít kontaktní formulář >

Provozní doba | Po-Pá 9:00-17:00 | info@sencor.cz
Pro rychlejší komunikaci si prosím připravte model spotřebiče a sériové číslo (umístěno na spodní části spotřebiče). V případě záručního servisu, datum zakoupení. Kde najít název modelu a sériové číslo

Příslušenství a náhradní díly

Příslušenství a náhradní díly

Porouchalo se Vám něco, nebo si potřebujete dokoupit příslušenství či náhradní díl k Vašemu přístroji? Kontaktujte nás a my Vám potřebný díl zašleme. Pošlete nám požadavek na náhradní díl
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat