Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Zpět do

Na chatu se Sencor

Užijte si relaxaci na chatě se SENCOR! Využijte až 20% slevu na produkty, které vaši chalupu promění v dokonalý únik od každodenního shonu. Objevte naši širokou nabídku, zahrnující rádia, televize, pákové kávovary, topinkovače, rýžovary, sendvičovače, elektrické trouby, rychlovarné konvice a další. Nechte se inspirovat a vybavte svůj útulný domeček za super cenu ještě dnes!
Podmínky marketingové akce
Zobrazit výsledky

Podmínky marketingové akce „Na chatu se Sencor“

(dále jen „akce“)

Akce platí na e-shopu sencor.cz s platností od 13.5. do 2. 6. 2024. Zboží, na které se vztahuje slevová akce, stanoví společnost FAST ČR, a.s. a je vyznačeno ikonkou slevy na eshopu sencor.cz. Sleva vyznačená u zboží se odečítá z aktuální prodejní ceny zboží. 

Zákazník nemá právní nárok na objednané zboží v případě, že zboží bude vyprodané, po učiněné objednávce a její akceptaci nebude zboží již dostupné, a/nebo zvýhodněná cena bude na určité zboží poskytnuta v omylu. V uvedených případech si FAST ČR, a.s. vyhrazuje právo stornování objednávky, včetně objednávek již potvrzených a/nebo objednávek již uhrazených.

Uplatnění slevy je podmíněno řádným dokončením objednávky a řádným uhrazením provedené objednávky a v případě nákupu na prodejně řádným uhrazením ceny zboží. 
FAST ČR, a.s. si vyhrazuje právo akci zkrátit, přerušit nebo zrušit či měnit její podmínky, a to i bez udání důvodu.  
Zákazník nemá právo na náhradu nákladů spojenou s účastí v akci.

Marketingovou akci „Na chatu se Sencor“ pořádá společností FAST ČR, a.s., se sídlem U Sanitasu 1621, Říčany, 251 01, IČ:247 77 749, zapsanou v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 16725.

 
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat