Telerid

Viige oma filmi- ja TV kogemused järgmisele tasemele kvaliteetse teleri abil. Erksad värvid, Ultra HD, Full HD ja HD eraldusvõimed, mis teid üllatavad Te ei taha enam kunagi lahkuda oma mugavalt diivanilt. Sencor pakub laias valikus telereid, mis sobivad nii kogenud filmifännidele, kui ka tavavaatajatele, kellele lihtsalt meeldib vaadata oma lemmikspordiala ja -uudiseid. Sencori telerid sobivad suurepäraselt teie toa interjööri. Ja kui need sisse lülitate, mängitakse teie elutoas kõrgeima eraldusvõimega kauneid kontserte, spordivõistlusi või merelahinguid.

SMART
SMART
Nutikas liides rõõmustab ja köidab teid oma intuitiivsuse ja nobeda tööga. Saate hõlpsasti sirvida veebilehti, mängida YouTube'i videoid, kuulata muusikat või alla laadida ja kasutada valitud rakendusi.

ÜHENDUVUS
ÜHENDUVUS
SENCOR SMART-telerite puhul on ühendus LAN-iga kaabli või sisseehitatud traadita WiFi-mooduli kaudu iseenesestmõistetav, nii et saate võrgus olla sõna otseses mõttes mõne minutiga. Miracasti abil saate hõlpsalt jagada filme või muusikat või voogesitada nutitelefoni või tahvelarvuti pilti.
Cancel
you are comparing -
Compare