Back to Audio - video

Audio

Meie audiosüsteemid toovad teie koju enneolematu heli, meelitades teid oma lemmikfilmi või laulu juurde nagu ei kunagi varem. Me hoolime iga toote disainist, nii et see sobituks ideaalselt igasse majapidamisse ja muudab teid uhkeks omanikuks. Sencor pakub praktilisi juhtmeta kõlareid, mikrosüsteeme, kõrvaklappe, raadiokellasid ja plaadimängijaid. Valmistame tooteid, mille rõhuasetus on funktsionaalsusel, kujundusel ja kvaliteetsel helil.

TEHNOLOOGIA

Bluetooth
Bluetooth
Bluetooth-tehnoloogia võimaldab teil juhtmevabalt mängida oma lemmikmuusikat telefonist, tahvelarvutist või arvutist. Puhta ja stabiilse kuulamise garantiiks on uusimate Bluetooth-kiipide kasutamine.

DIGITAALNE HELIPROCESSOR
DIGITAALNE HELIPROCESSOR
DSP seab täiesti uued standardid selguse, dünaamika ja helikvaliteedi osas. Digitaalne heliprotsessor töötleb ja täiustab taasesitatavat lugu, rikastades teatud sagedusi ja viies heli originaalile lähemale.

True Wireless Stereo
True Wireless Stereo
TWS on tehnoloogia, mis võimaldab teil voogesitada muusikat telefonist korraga kahte kõlarisse. True Wireless Stereo eraldab parema ja vasaku kanali elavama muusika kuulamiseks.

Digital audio broadcasting
Digital Audio Broadcasting
DAB + tuuneri abil saate vastu võtta digitaalraadiosaateid, mis tagavad selgema ja kvaliteetsema vastuvõtu laiema žanrivalikuga.
Cancel
you are comparing -
Compare